İbrahim Tatlıses’ten kızı Dilan Çıtak’la ilgili şaşırtan hamle!

İbrahim Tatlıses, 2020 yılında Kuşadası’ndaki sitesinden çocuklarına birer daire vereceğini açıklamıştı. İbo’nun Dilan Çıtak dışında bütün çocuklarına ev vermesi, baba kız arasında kırgınlığa neden olmuştu. Dilan Çıtak, geçtiğimiz yıllarda yaptığı açıklamada, “Tatlıses soyadını maneviyat yönünden aldım, parayla ilgili değil. ‘Çocuklara Kuşadası’ndan ev verilecek’ dendi, herkese verildi ama bana verilmedi” ifadelerini kullanmıştı.

“BABAM AYRI, BEN AYRI”

Ünlü şarkıcı, bir süre önce de babasının gölgesinde anılmaktan sıkıldığını vurgulayarak, “Yeter ya sayenizde bu ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum. Size iyi insan olsam da, iyi ses olsam da yaranılmaz. Bırakın artık salın beni. Babam ayrı, ben ayrı. Biz böyle iyiyiz çok mutluyuz. Babam koca bir ses ve bu işin şahı” demişti.

DUDAK UÇUKLATAN HEDİYE

İbrahim Tatlıses, Ekim 2022’de Swissotel’de gerçekleşen düğün töreniyle müzisyen Levent Dörter ile hayatını birleştiren kızına hediye ettiği altın kemerle dikkat çekmişti. Altın kemerin değerinin o dönem 600 bin TL olduğu belirtilmişti.

“EVİME HOŞ GELDİM BABACIĞIM”

İbrahim Tatlıses, Ocak 2021’de kızını evinde ziyaret etmişti. Bu buluşmayı ölümsüzleştiren Dilan Çıtak, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa, “Evime hoş geldiniz babacığım” mesajını yazmıştı. Ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan şarkıcılık kariyeri dışında özel hayatıyla da adından sıkça söz ettirmeyi başaran İmparator ile kızının arasının tekrar bozulduğu ne sürüldü.

Uzun süre küs kaldıktan sonra barışan baba kızın, bir kez daha arasının açıldığı haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.. Tatlıses’in, sosyal medya hesabından Dilan Çıtak’ı takipten çıkardığı ve kızıyla birlikte olduğu fotoğrafları iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx