Gaziosmanpaşa’da Bir Çay İçelim: Technopat ve Turknet Okur Buluşması

Technopat okur buluşması yapıyoruz! Bu etkinliği Turknet sponsorluğunda düzenliyoruz. Çay ve kahve eşliğinde bizimle ve TurkNet ile fiber internet, soru cevap, muhabbet odaklı bir okur buluşması planladık. Pazar günü Gaziosmanpaşa’da, aşağıda göreceğiniz saatte ve mekanda bizimle görüşebilirsiniz…

Nereden çıktı? TurkNet sponsorluğunda daha önce yaptığımız buluşmalarda “Buraya da gelin!” davetleri birikti. Zaten İstanbul’da olduğumuz için yakın diye Gaziosmanpaşa, Cumhuriyet Mahallesi’nde okurlarımızla buluşalım, bir çay ısmarlayalım istedik. TurkNet ve Technopat ile fiber konusunu konuşmak için bekleriz.

Technopat ekibinden Recep Baltaş’ın katılacağı etkinlik sohbet, muhabbet, biraz da soru cevap şeklinde olacak. Aslında gayet rahat bir buluşma planlıyoruz ancak yine de planlama kolaylığı ve buluşma yerine sığmak için kayıt olup katılmanızı rica ediyoruz.

Katılım için lütfen [email protected] adresine mail atın, kayıt yapıp katılan okur ve izleyicilerimize daha rahat planlama ile çayları soğutmadan tedarik edebileceğiz. Kayıt olduktan sonra bir işlem yapmanıza gerek yok, doğrudan belirtilen gün ve saatte adreste olmanız yeterli.

Ne yapacağız? Çay içip sohbet edeceğiz.

Nerede? Cumhuriyet Meydanı No:16/17, 34245 Gaziosmanpaşa/İstanbul’da Dilek Pastanesi’nde

Ne zaman? Etkinlik 5 Kasım Pazar saat: 14:00 – 16:00 arasında gerçekleşecek.

Kayıt şart mı? Buluşma alanındaki kapasite nedeniyle kişi sayısı en fazla 45 olabilecek.

Yanımda birini getirebilir miyim? Kayıtta belirttiyseniz elbette…

Kim var? Technopat’tan Recep Baltaş ve Turknet’ten ev sahiplerimiz, bir de tabii ki siz.

Görüşmek üzere!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx