Ünlü iş insanı boşanma aşamasındaki eşinin evine gizlice girdi!

Sabah Gazetesi’nden Deniz Yusufoğlu’nun haberine göre iş insanı, gördüğü şiddet nedeniyle beyin kanserine yakalandığını, eşinin 2 çocuğunu yüz üstü bırakıp sevgilisiyle Marmaris’e tatile gittiğini iddia ederek boşanma davası açmıştı. Kendisinin ağır hastalıkla boğuşurken eşinin ‘şiddete uğradım’ yalanıyla korunma kararı aldırdığını öne süren iş insanı, “Melis Akkaya, anneme ait yalıyı kendi evi gibi gösterdi. Onun yüzünden ben ve bana bakan yaşlı ailem evsiz kaldı” demişti.

”ŞİDDETE MARUZ KALDIM”

Eşi Melis Akkaya’nın alkol bağımlısı olduğunu iddia eden Kıvanç Akkaya dilekçesinde “Elimdeki tüm parayı, eşim Melis Akkaya’da emanet ettim, sonra da geri alamadım. İsteyince de şiddete maruz kaldım. Çocuklarım için şikâyetçi olmadım. Ancak eşim yarıyıl tatilinde çocukları alıp Bodrum’a annesinin evine götürdü, kendisi ise başka bir erkekle Marmaris’e tatile gitti.” Eski eşinin evinde yaşamak zorunda kalan Akkaya, dava dilekçesinde kendisine ait villayı ve 50 bin lira manevi tazminat talep etmişti.

ŞİKÂYETÇİ OLDU

Melis Akkaya, boşanma davaları devam ederken Kıvanç Akkaya ve akrabalarının evine izinsiz girdiği iddiasına bulundu. Koruma kararının devam ettiğini belirten Melis Akkaya, ”Geçen sefer evdeki heykelleri ve değerli eşyaların bir kısmını almıştı. Bu sefer çilingir sayesinde eve girilmiş. Evdeki eksikleri henüz tespit etmedim.” diyerek boşanma aşamasındaki eşinden şikâyetçi oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.