Ümit Özdağ’dan yeni açıklama: Halk, Mansur Yavaş diyor

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, cumhurbaşkanlığı adaylığı için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı desteklediklerini belirterek, “Biz Ekmeleddin İhsanoğlu gibi dayatılmasını istemiyoruz. Halk Mansur Yavaş diyor, onun için Mansur Yavaş Beyi göreve davet ettik” ifadelerini kullandı.

SİYASET 07.04.2022 20:21

Ümit Özdağ'dan yeni açıklama: Halk, Mansur Yavaş diyor

Abone Ol google-news

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkında yeni bir açıklama yaptı. Yavaş’ı desteklediklerini belirten Özdağ, “Halk Mansur Yavaş diyor, onun için Mansur Yavaş Beyi göreve davet ettik” dedi.

Geçtiğimiz gün FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın programına katılan Özdağ, “Biz Zafer Partisi olarak bir yumuşak geçişi yönetebilecek ve halkın her kesiminden oy alabilecek kişinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olduğunu gördük. Biz Zafer Partisi olarak Mansur Yavaş’ı göreve çağırıyoruz” demişti.

İstanbul Esenler’de esnaf ve yurttaşlar ile bir araya gelen Özdağ, bir yurttaşın, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığını destekleyip desteklemediklerine ilişkin sorusunu yanıtladı.

“Mansur Yavaş’ı destekliyoruz” diyen Özdağ, “Çünkü Mansur Yavaş’ın Türk toplumunda çok karşılığı var. Bir başka partide ama biz Zafer Partisi olarak diyoruz ki, önemli olan Türkiye’nin çıkarları” ifadelerini kullandı.

Özdağ, şunları ifade etti: “Her partiden oy alabilecek bir insan cumhurbaşkanı adayı olarak. Onun için biz Ekmeleddin İhsanoğlu gibi dayatılmasını istemiyoruz. Halk, Mansur Yavaş diyor, onun için Mansur Yavaş Beyi göreve davet ettik.”

(ANKA)

Günün Önemli Manşetleri

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.