Son dakika! Bakan Kurum duyurdu: Toplumsal Konut Projesi’nde ‘indirim kampanyası’

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, daha evvel TOKİ’den konut alan ve borcu devam edenler için bir muştusu olduğunu söyledi.

“Borcunu erken ödeyip tapusunu çabucak almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyamız hazır” diyen Bakan Kurum, kampanyanın ayrıntılarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın açıklayacağını duyurdu.

Bakan Kurum, “Bugüne kadar tam 1 milyon 170 bin konut inşa eden TOKİ’mizin deneyimiyle; milletimize uygun fiyatlı inançlı konutlar sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Birinci Konutum Birinci İş Yerim projemiz de bu maksatla yola çıkmış; yerli ve ulusal imkânlarla yapılan bir millet kampanyası! Kampanyamızda maliyet üzerinden yaptığımız % 40 indirimle vatandaşımıza en uygun koşulları oluşturmaya çalıştık. Ödeme sırasında da kolaylıklar sağlamaya devam edeceğiz. Ayrıyeten daha evvel TOKİ’den konut alan ve borcu devam edenler için de bir müjdemiz var. Borcunu erken ödeyip tapusunu çabucak almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyamız hazır. Kampanyanın ayrıntılarını Cumhurbaşkanımız @RTErdogan yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da milletimizin faydasına ne varsa yapmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.