Sofar Ruhu ve Müziğin İyileştirici Gücü Bir Arada: Depremzedeler İçin Özel Konser Düzenlendi

Sanat dünyası yardımlarını depremzedeler için seferber etmeye devam ediyor. Müziğin iyileştirici ve birleştirici gücü Sofar ruhuyla buluştu ve bu sefer performanslar depremzedelere yardım için seferber edildi. Sofar Ankara ve Sofar İzmir komünitileri bir araya geldi ve 26 Mart’ta depremzedeler için eş zamanlı 2 özel konser düzenlendi. Dünyaya da bağış ve yardım için çağrı yapıldı.

26 Mart’ta Sofar Ankara ve Sofar İzmir iş birliğiyle müziğin birleştirici gücü harekete geçti.

Sofar Sounds’un da katılımıyla 26 Mart’ta depremzedeler için Sofar Ankara ve Sofar İzmir özel bir konser düzenledi. Goethe-Institut Ankara ve Gölge Stüdyo İzmir’de eş zamanlı düzenlenen etkinliklerde birçok sanatçı performans sergiledi.

Depremzedeler için yardım etkinliği İhtiyaç Haritası ile birlikte yürütüldü.

Hali hazırda depremzedeler için organizasyonlara devam eden İhtiyaç Haritası, Sofar Sounds ile bu özel konser için iş birliği yaptı. Muhteşem performanslar ve Sofar Sounds’un her etkinliğinde olduğu gibi büyüleyici ambiyanslar ortaya çıktı.

Yurt dışından misafirler de vardı.

Canlı bağlantılar kuruldu, yardımlar dünya çapında katılımcıların da eklenmesi ve müziğin birleştirici gücüyle büyüdükçe büyüdü.

Dinleyicilere muhteşem deneyimler vaat eden Sofar Sounds Ankara’da ambiyans muhteşemdi.

Dinleyicileri canlı performansları esnasında mest eden Goril Reggae Band, Tuğçe Doğu ve Barış Demirel Ankara’da Goethe-Institut’te sahne alırken;

Sofar Sounds İzmir ekipleri de muhteşem bir organizasyonla şiir gibi performanslara imza attı.

Sofar İzmir’de Gölge Stüdyo’nun muhteşem ambiyansında sahneye Deniz Tekin, Yasak Helva, Irmak Tunay çıktı. Konserler yine hepimizi mest eden cinstendi…

%100 Müzik her zamanki gibi Sofar sahnelerindeydi.

%100 Müzik her zamanki gibi Sofar Ankara ve Sofar İzmir sahnelerinde depremzedeler için yapılan, eş zamanlı olarak gerçekleşen 2 özel etkinlikte de oradaydı.

Tüm bu organizasyonların arkasında kocaman bir ekip var!

Sofar Sounds Ankara ve Sofar Sounds İzmir etkinliklerinin, geride bıraktığımız bu muhteşem atmosferli ve dayanışmanın gücünü gösteren gecenin arkasında kocaman bir ekip var. Bu ambiyansları oluşturan ve yardımlaşmayı müziğin gücüyle birleştiren ekiplerin emekleri sonucu geriye muhteşem anılar ve biten bir Sofar konseri hüznü sardı bizi…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*