Shakira sessizliğini bozdu Pique’ye ateş püskürdü: Pique için mesleğimi ikinci plana attım hayatımın en karanlık devri

Dünyaca ünlü sanatçı Shakira, Barcelona’nın 35 yaşındaki İspanyol stoperi Gerard Pique ile 12 yıl süren lakin kısa mühlet evvel sona eren münasebeti hakkında birinci sefer konuştu.

Gerard Pique ve Shakira ortasındaki büyük aşk, 2010 Dünya Kupası’nda başladıktan sonra dünya basınında büyük ses getirmiş, 12 yıld memnun bir birliktelik geçiren ünlü çift geçtiğimiz aylarda olaylı bir biçimde ayrılmıştı.

Biten bağı hakkında birinci kere konuşan Shakira, Elle mecmuasının Ekim sayısına dikkat cazip açıklamalarda bulundu.

“KARİYERİMİ İKİNCİ PLANA ATTIM”

Pique için büyük fedakarlıklar yaptığını belirten Shakira, “Yaşadıklarımdan birinci sefer bahsediyorum. Sessiz kaldım. Bununla ilgili konuşmak güç. Olağan bir ayrılık yaşamadık zira. Yalnızca benim için değil, çocuklarım için de zordu. Çocuklarımı bu durumdan muhafazaya çalıştım. Zira onlar hayattaki en değerli varlıklarım. Okulda arkadaşlarından bir şey duyar, internette berbat habere rastlarlar ve bundan etkilenirler. Bazen bana yaşadıklarım makus bir düş üzere geliyor ve bir yerde uyanacağım. Lakin hayır, bu gerçek. Muhtemelen hayatımın en karanlık periyodu. Pique futbol oynamak ve şampiyonluklar kazanmak istiyordu. Onu desteklemek zorundaydım. Yalnızca onun için, aşk için bu fedakarlığı yaptım. Birinin bunu yapması gerekiyordu. Mesleğimi ikinci plana attım onun için” dedi.

“PARÇALANMIŞ HALDE HİSSETTİĞİM GÜNLER OLDU”

Shakira evliliğinde yaşanan problemlerin müzik mesleğini nasıl etkilediği sorusuna, “Müzik benim için bir hayat kurtarıcı. Parçalanmış halde hissettiğim günler oldu ve bu günlerden yalnızca müzik ile sıyrılabildim. İşin gözümü çok korkuttuğu günler oldu. Yalnızca çocuklarıma sarılıp, yataktan çıkmak istemediğim günler… Lakin ayağa kalkıp klip çekimine yahut stüdyoya gitmek zorundaydım.” dedi.

“ÇOCUKLARIMLA MESKENE SAKLANMAKTAN DİĞER DERMANIMIZ KALMIYOR”

Gerard Pique ile olan evliliğinin dağılmasının kendisine nasıl hissettirdiği sorusunu yanıtlayan Shakira, “Evimin önünde 7/24 kampta olan bir paparazzi kümesi var. Saklanabileceğim hiçbir yer yok. Çocuklarımla meskene saklanmaktan diğer dermanımız kalmıyor ve bu onları hakikaten berbat etkiliyor.” kelamlarını sarf etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.