Seda Sayan koca kelamından çıkmıyor! 34 yaşındaki kocası bakın ne istedi?

Mayıs ayında nikah masasına oturduğu Çağlar Ökten ile evliliklerini kameralara karşısında çekinmeden yaşayan Seda Sayan, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Hakkında çıkan ayrılık haberlerine gülümseyerek yanıt veren Sayan, bakın neler söyledi?

TATİL PLANINI EŞİNE NAZARAN AYARLADI

Kendisinden 26 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, 7. evliliğini dostlarının katıldığı bir nikahla yaptı. Nikaha ise iki tarafından ailesinden kimse katılmadı. Balayını Paris’te yapan çift Türkiye’ye döndüğünde ağır bir iş temposunda buldu kendi.

İLK YAZ TATİLİ PLANLARINI YAPTILAR

İkili ağır iş temposundan ötürü tatil planlarını yaptılar. Yeni evli çift birinci yaz tatillerini Kaş’ta tatil yapacaklar. Basın mensuplarının sorularını içtenlikle cevaplayan Seda Sayan, tatil sorusuna “Özellikle gitmek istediğimiz, eşimin çok istediği Kaş. Kaş’a gideceğiz. Gelin beklerim. Ne olur bir arada gezelim. Siz de gelin.” cevabını verdi. Evlilik nasıl gidiyor sorusu karşısında ise Sayan, “Çok düzgün gidiyor. Hamd olsun. Biz çok memnunuz. Abuk sabuk şeyler yazıp, çizmeyin. Bizi düşünmeyin. Siz kendinize bakın. Düzgün gidiyor. Her şey yolunda. Âlâ değil mi ya benden? Gözlerimin içi gülüyor. Ne vakittir görüş müydünüz beni bu türlü?” yorumunu yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.