Rebel Wilson aşka geldi: Toplumsal medyada yeni sevgilisini açıkladı

Rol aldığı romantik güldürü sinemalarla öne çıkan Rebel Wilson, bir Instagram gönderisiyle yeni sevgilisini hayranlarıyla tanıştırdı. Wilson, #loveislove etiketli Instagram gönderisinde bir bayanla çıktığını açıkladı.

Moda dizayncısı Ramona Agruma ile bir fotoğrafını paylaşan Rebel Wilson, gönderisinde şu satırlara yer verdi: “Bir Disney Prensi aradığımı sanıyordum… Fakat tahminen de tüm bu vakit boyunca hakikaten gereksinimim olan şey bir Disney Prensesi #loveislove”

Wilson, Los Angeles’ta bir giysi ve mücevher dizayncısı olan Ramona Agruma ile ne vakitten beri birlikte olduğunu açıklamasa da ikili şubat ayında Üstün Bowl sırasında Los Angeles’ta birlikte görülmüşlerdi. Ayrıyeten çift, mart ayında da bir küme arkadaşlarıyla birlikte Wilson’ın doğum gününü kutlamak için Cabo’ya gitmişti.

Rebel Wilson, kısa mühlet evvel ferdî bir sıhhat kararı alarak kilo vermeye başlamıştı. Wilson bu kararında vakit zaman yalnız kaldığını takımının bile, aslında sinema dünyasında komik, şişman kız olarak milyonlarca dolar kazandığını söylediğini anlatmıştı.

Wilson daha evvel Anheuser-Busch’un varisi Jacob Busch ile çıkmıştı lakin ikili 2021’in başlarında ayrılmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.