Polis oyuncak ayının nefes aldığını fark edince aradığını buldu

Greater Manchester polisinin bugün Twitter hesabından duyurduğu bir operasyon, toplumsal medyanın en çok konuşulan hususlarından birisi haline geldi.

ARANAN HATALI AYICIĞIN İÇİNDEN ÇIKTI

İngiltere’nin Manchester kentinde araba hırsızlığı nedeni ile uzun müddettir aranan zanlı, kız arkadaşının konutundaki devasa oyuncak ayının içinden çıktı.

MAYIS AYINDAN BERİ ARANIYORDU

Yaklaşık 10 bin Dolar pahasındaki bir aracı çalması nedeni ile polisin Mayıs ayının ortalarından beri aradığı 18 yaşındaki Joshua Dodson, şimdiye kadar kaçmayı başarsa da son olarak saklandığı kız arkadaşının konutunda yakayı ele verdi.

KÖŞEDE DURAN AYICIĞIN NEFES ALDIĞINI FARK ETTİLER

Zanlının saklandığı yeri öğrenen Manchester polisi, Dodson’ın kız arkadaşının meskenine bir baskın düzenledi. Konutun içinde arama yapan memurlar köşede duran devasa ayıcığın nefes aldığını fark edene kadar adam hiç bir yerde görünmüyordu.

5 metrelik ayıcığı incelemeye başlayan polisler, oyuncağın içinde saklanan genci gördüklerinde büyük bir şaşkınlık yaşadı.

POLİS TWİTTER HESABINDAN DUYURDU

Oyuncak ayının içinden çıkarılan adam polis tarafından tutuklandı ve 9 ay mahpus cezasına çarptırıldı. Polis farklı olayın fotoğraflarını ve ayrıntılarını Twitter hesabından paylaştı ve cürümlünün artık parmaklıklar gerisinde olduğunu belirtti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.