Gebe bayandan Esra Ezmeci’ye iğrenç itiraf! Kocamın erkek kardeşiyle…

Paylaşımları ile toplumsal medyanın gündeminden düşmeyen Esra Ezmeci, program sunuculuğunun yanı sıra bağ uzmanlığı da yapmaya devam ediyor. Birbirinden değişik soru ve itiraflar alan Esra Ezmeci, şaşırtırken, tekrar “Yok artık” dedirten bir itiraf geldi. Bir bayan eşinin kardeşinden gebe kaldığını söyleyerek iğrenç bir istekte bulundu?

ESRA EZMECİ’YE İĞRENÇ İTİRAF

FOX TV ekranlarında gündüz jenerasyonu programı sunan Esra Ezmeci, Instagram hesabından kendisine gelen bağlantı sorularını da yanıtlamaya devam ediyor.

Çok sayıda itiraf ve yardım iletisi alan Ezmeci’ye gelen cinsel içerikli bildiriler ağızları açıkta bırakıyor. Eşini aldatan bir bayan ise Esra Ezmeci’den o denli bir yardım istedi ki duyanlar şaştı kaldı.

KOCASININ KARDEŞİNDEN GEBE KALDI…

Kocasının erkek kardeşinden gebe kaldığını söz eden bayan takipçisi Esra Ezmeci’ye şoke eden bir bildiri geldi. Bayan takipçisi, “Kocamın erkek kardeşinden gebe kaldım. Bu bebeği aldırmam lazım fakat eşim istemiyor” itirafında bulundu.

Hamilelik itirafı sonrası Ezmeci ise, “Bunlar çok değerli kararlar. Yanlış alaka dinamikleri içinde en çok çocuklar kurban oluyor acı çekiyorlar. Lütfe dürtü ve hislerinizin esiri olmayın” cevabını verdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.