Esra Ezmeci’de iğrenç ifşa! 15 yıllık kocası bakın ne çıktı?

Sosyal medya hesabı üzerinden bağlantı uzmanlığı yapan Psikolog Esra Ezmeci, bazen kendisine yapılan itiraf ve sorular karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. Ortaları bozulan çiftler tuz öneren Ezmeci’ye bu sefer eş itirafı geldi. Bir bayan takipçisi evlendiği adamın öteki yönelimi olduğunu itiraf edince okuyanlar şaşkınlığını gizleyemedi. İşte herkesi şoke eden o itiraf.

ESRA EZMECİ’YE KOCA İTİRAFI

Eşler ya da sevgilileriyle ortaları bozulan şahıslar soluğu Psikolog Esra Ezmeci’de alıyor. Ezmeci ise yazdığı kitapların yanı sıra takipçilerine tuzlama ve çaplama yollarını öneriyor. Kimi takipçilerinin ise soru ve itiraflarıı şaşkınlığa düşüren cinsten. Bir bayan takipçisi yıllar sonra evlendiği kocasının sırrını Esra Ezmeci’de itiraf etti. Kendisine gelen cinsel yönelim sorusundan sonra Esra Ezmeci bakın neler söyledi?

15 YIL SONRA GERÇEĞİ ÖĞRENDİ

Bir bayan takipçisi Esra Ezmeci’ye “15 yıl sonra eşimin gay olduğunu öğrenmek, bu haksızlığa uğramayı nasıl atlatabilirim?” sorusunu yöneltti. Ezmeci ise, “Bu güç bir durum. Burada artık karar veren siz olacaksınız. Bu süreçte terapi almanız uygun olur” teklifinde bulundu.

İŞTE HERKESİ ŞAŞKINLIĞA ÇEVİREN O İTİRAF

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.