En Uzun Gece sineması konusu nedir? En Uzun Gece oyuncuları kimler?

Genç bir anne olan Victoria’nın, bir Rus uyuşturucu kuryesi olarak karanlık geçmişini geride bırakmaya çalışmasını mevzu alan En Uzun Gece sineması, izleyicilerin beğenisini kazandı. En Uzun Gece sineması konusu nedir? En Uzun Gece oyuncuları kimler?

EN UZUN GECE SİNEMASI KONUSU NEDİR?

Emekli engelli polis Damon (Morgan Freeman), eski bir uyuşturucu kuryesi ve bekçisi olan Victoria’yı (Ruby Rose), kızını rehin alarak tek bir gece boyunca kent etrafında çanta dolusu para toplamaya zorlar. Gece ilerledikçe Victoria, yaptığı her durak noktasında geçmişinden gelen çeşitli düşmanların ona saldırdığını öğrenir. Bu ortada, bir polis Damon’ın konutuna girer lakin Damon onu öldürür.

Son durağında Victoria yakalanır ve yozlaşmış Valinin meskenine götürülür. Vali, Damon’ı devirmek için Victoria’dan yardım ister, lakin Victoria reddeder ve onun yerine Vali’yi öldürür.

Sonunda Damon’ın konutuna dönen Victoria, kızıyla tekrar bir ortaya gelir. Sonra Damon, Victoria’nın topladığı paraya muhtaçlığı olmadığını açıklar; bunun yerine, bu gece Victoria’nın tüm düşmanlarını yozlaşmış Vali ile birlikte ortadan kaldırma, böylelikle kenti kabahat ve yolsuzluktan temizleme planının bir kesimiydi.

Şafak sökerken Damon, Vali için çalışan tüm yozlaşmış polisleri konutuna çeker ve onlarla birlikte kendini de havaya uçurur. Bu ortada, Victoria ve kızı inançlı bir formda kaçarlar.

OYUNCULAR

* Ruby Rose

* Morgan Freeman

* Nick Vallelonga

* Miles Doleac

* Patrick Muldoon

* Joel Michaely

* Juju Journey Brener

* Julie Lott

* Ekaterina Baker

* Hannah Stocking

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.