Emre Kocadağ: Hocamızın destek istediği 1-2 bölge daha var

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, transfer çalışmalarına devam ettiklerini söyleyerek, “Hocamızın istediği 1-2 bölge daha var. Profesyonel grubumuzun çalışmaları sonucunda bizim de katkılarımızla, liderimizin da onayıyla bu transferleri gerçekleştireceğiz”

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, memleketi Artvin’in Yusufeli ilçesinde Beşiktaşlı taraftarların organize ettiği aktifliğe katıldı. Burada davul zurnayla karşılanan Kocadağ, Yusufeli Kaymakamı Hüseyin Kaptan’ı ziyaret ettikten sonra bir restoranda imzalı forma dağıttı.

“BU TRANSFERLERİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Takımın çok hoş bir hazırlık periyodu geçirdiğini kaydeden Kocadağ, “Uzun devirdir kamp yapamıyorduk. Bu dönem öncesi iki tane kamp yaparak hem Avusturya’da hem İspanya’da kamplar ve çok önemli rakiplerle hazırlık maçları yaparak hazırlandık. Bu maçlarda artıları, eksileri hocamız kıymetlendirdi. Bu hafta lig başlıyor. Cumartesi günü Kayserispor’la inşallah lige başlayacağız. Dün akşam prestijiyle bir transferimiz daha İstanbul’a geldi. Gruba destek noktasında hocamızın istediği 1-2 bölge daha var. Oralarda da profesyonel takımımız çalışmaları yapıyor. Profesyonel takımımızın çalışmaları sonucunda bizim de katkılarımızla, liderimizin da onayıyla bu transferleri gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

SERDAR SAATÇI KONUSU

Serdar Saatçı’nın, kampta yaşanan olaydan sonra özür dilediğini hatırlatan Kocadağ, “Camiadan özür dilemesi çok değerliydi. Sonra geldi; liderimizden ve idare şurasından, grup arkadaşlarından özür diledi. Biz kendisi ile kontrat uzatma noktasında temasımız oldu. Yeniden arkadaşlarımız bu bahiste görüşüyorlar, ya kontrat uzatma noktasında ya da başka mevzularda ilerleyen günlerde göreceğiz ne yapacağımızı. Bir biçimde Serdar ile yola devam etme noktasında uzun bir kontrat yapma noktasında isteğimizi biz belirttik” sözlerini kullandı.

Emre Kocadağ, konuşmasına şöyle devam etti:

“Hocamız teknik ve taktik manada çok donanımlı. Uzun yıllardır benimsediği birtakım taktikler, teknik noktada verdiği kararlar var. Alıştığı bir sistem var. Ancak oyunun gidişatına nazaran de kendi bilgisi ve isteği dahilinde bu değişiklikleri yapacaktır. Her iki taktiği de denedi, teknik manada benim çok fazla yorum yapmam hakikat olmaz. Bu hocamızın ve teknik takımın kararıdır. Beşiktaş alana maçı kazanmak için çıkar. Maçı kazanmak için ne gerekiyorsa, oyunculara hangi tekniği vermesi gerekiyorsa, hangi taktiği uygulaması gerekiyorsa onu verecek ve uygulayacaktır. Değerli olan alanda seyir zevki yüksek, hem de sonuca tesir edecek, güzel bir sonuç alabilecek teknik ve taktik olarak bilgi ve donanımı alana yansıtmak. Hocamız bunu üstesinden geleceğine inanıyorum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.