AVM’de Babalar Günü ve karne coşkusu bir ortada yaşandı

Sivas İva Park Alışveriş Merkezi, Babalar Günü ve karne coşkusunu sürprizlerle geçirdi. Karnelerin alınması ile başlayan yaz tatilinin birinci hafta sonunu hem öğrenciler hem de babalar için sürprizler ile karşılandı.

Karne heyecanını öğrencilere karne ikramı vererek paylaşan İva Park AVM, yaz tatilinin birinci haftasında çocukları sahne şovları ile buluşturdu. Babalar Günü özel etkinliklerinde ise ödüllü Go-Kart Turnuvası düzenlendi. Kazanan babalara AVM’de bulunan giysi markalarından 3 bin TL bedelinde armağan çekleri verildi. Turnuvalar sırasında heyecan bir oldukça yüksekti.

Kızı ile AVM’deki etkinliklere daima katıldığını belirten Bayram Bakan, “Güzel bir aktiflik, çocukları getirdik. Büyük çocuğum içeride gösteriyi izliyor. Hoş bir his babalık. Böylesi aktiflikleri çok seviyoruz, çocuklar memnun oluyor. Devamının gelmesini istiyoruz” biçiminde konuştu.

Go-kart sürmeyi sevdiğini ve yeni baba olduğunu belirten Erhan Özhal, “Seviyorduk Go-kart sürmeyi, müsabakada olunca kazanıp gidelim dedik. Armağan çeki kazandım” formunda konuştu.

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.